Muza

Kultura Upadła
Posłuchaj i zakup
Realizacja nagrań – Wojtek Janicki, Tomasz Rak
Miks i Mastering – Mateusz Gudel, Kultura Upadła
Nagrań dokonano jesienią 2012 i zimą 2013 roku w studio Politechniki Wrocławskiej, studio PG1 we Wrocławiu, studio Chata Buraka w Oleśnicy.
Grafiki na płytę: be.net/mrth i facebook.com/blackbuttteronyourcomputer

Pozdrowienia i podziękowania:
Relyga, Maria, Haker, Szymon, Róża, Szymczykiewicz, The Headhunters & Crew, Stara ekipa ze Szklarskiej, Mama Buraque (Buraque po tysiąckroć dziękuje), Ekipa z Warszawy, Mateusz Gudel, Loonar, Clicker, Wojtek Janicki, Dawid Pawlukanis, Czyżyk (Café Sputnik), Witek i Karol (zwrotka dla kuglarzy), Joanna Sobiśniewska, Goha Samoha Maszkiewicz, Łukasz Łuniewicz, Karolina Ginger Grabowska, Dominik DOminO Podsiadły, Maciek Przestalski, Anastazy Nesta Kubiak, Kama Wójtowicz, Natalia Gomółka, DiGitaL Collective, Dj Dzino, forum Elektrody i EIS za rady. Wielka piątka dla całej ekipy FTM familia (Jewel, Leetwin, Logik, Wons, DJ Pinki) oraz wszystkich fanów Kultury którzy nas wspierają na koncertach i w necie.

Ponadto pozdrowienia i podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, producentom wyrobów alkoholowych, Jezusowi, Papieżowi i Jego Wysokości Kapitalizmowi.


Dżoanakrupa EP
Pobierz w dowolnej cenie!
Upadła
Kultura Upadła oddaje w wasze wirtualne rączki swoje drugie dziecko, jest to Singiel „Dżoanakrupa”.
Swój nos, paluszki i inne części ciała w produkcję „Dżoanykrupy” włożył Dj i Producent Paweł Clicker Cymer- człowiek o wielkim spokoju ducha i cierpliwości za co Kultura Upadła niezmiernie Mu dziękuje.
Nagrań dokonano w studiu Chata Buraka (2011: Dżoanakrupa), oraz w studiu PG1 (2013: Kariera, Sława).
Clicker – Full Professional Mix & Remix
Do utworu „Dżoanakrupa” powstał też teledysk, który obejrzeć można tutaj:
www.youtube.com/watch?v=k1rYVP6gXz8
Kultura Upadła pozdrawia, bez odbioru.


Śmiercionośny Kindżał
Pobierz w dowolnej cenie!
Pomimo tegorocznych (2010) wyborów prezydenckich, udziału polskich wojsk w wojnie w Afganistanie oraz Ameryce na przekór, dajemy Wam pierwszą produkcję z pod szyldu
KULTURA UPADŁA EP „Śmiercionośny Kindżał”.

Materiał ten jest w wynikiem zajawki/dobrej zabawy/paru kłótni, a zarazem namiastką tego co można usłyszeć (i zobaczyć) będąc na koncercie Kultury Upadłej.
EP „Śmiercionośny Kindżał” nie powstałaby w takiej formie bez wcześniejszych produkcji muzycznych Beza („Padnę na ryj”, „Podaj mi drinka”, „Ciach bajerka”) i … („Ironia”), na bazie których mogliśmy stworzyć zupełnie nowe aranżacje tych utworów. Za to bardzo wam dziękujemy!

Na piątki zasługują też Loonar (mix i master) i Kama Wójtowicz (okładka).
Pozdrawiamy wszystkich naszych ludzi!
Życzymy miłego słuchania … i pamiętajcie, że na końcu pornola nikt się nie pobierze!

Serdecznie dziękujemy,
Kultura Upadła